VAŠE OTÁZKY

SÚ HODINKY VODEODOLNÉ?

Hodinky majú povrchovú úpravu, vďaka ktorej im nevadí napr. bežný dážď, alebo pot. Hodinky však nie sú vodotesné. Do vody s nimi tak neodporúčame chodiť, inak si budete musieť kupovať nové. 🙂

JE DŘEVO POUŽITÉ NA HODINKY ODOLNÉ?

Všetky naše výrobky sú zhotovené z kvalitného kusu dreva, väčšinou sa jedná o dubové, santalové, alebo javorové drevo. Ide o prírodný materiál, ktorý má svoje špecifiká. Pevnosťou a tvrdosťou sa určite nevyrovná ocele, alebo inému kovu, ale za to všetko doháňa svojou ľahkosťou a prírodnou krásou. Keďže má drevo prirodzené zafarbenie, nehrozí, že by sa z hodiniek lúpala farba, alebo lak. Prototyp všetkých modelov hodiniek bol pred sériovou výrobou niekoľko mesiacov testovaný a podrobovaný rôznym poveternostným podmienkam.

IDE SKRÁTIŤ DĺŽKU REMIENKU?

Áno, samozrejme. Jednotlivé články remienku možno odobrať vytlačením kovových tyčiniek. Návod nájdete na našom webe v sekcii “Novinky” alebo v manuáli, ktorý je priložený k hodinkám. Hodinky Vám za menší odplatu skráti taktiež akýkoľvek hodinár z Vášho okolia.

MÔŽEM SI NECHAŤ NA HODINKY VYGRAVÍROVAŤ VLASTNÉ NÁPIS?

Áno, aj toto ide. Ak budete mať záujem o vlastné nápis alebo venovanie pre svoju drahú polovičku, kamaráta, či obchodného partnera, vygravírujeme ho ZDARMA na zadnú stranu hodiniek do počtu max. 20-25 symbolov vr. medzier na 2 riadky (pri modeli Marry iba jeden riadok). Text potom stačí napísať do poznámok v objednávkovom formulári napr. V tvare: GRAVÍROVANIE: “Milujem Ťa!” Hodinky gravírujeme do max. 2-3 pracovných dní od obdržania objednávky. Ak si prajete gravírovať obrázok, či symbol, stačí ho zaslať na schválenie na náš mail info@woowa.sk

ODKIAĽ NAŠE HODINKY POCHÁDZAJÚ?

Dizajn hodiniek je navrhovaný v našej vlasti – ČR. Samotná ručná kompletizácia, hodiniek prebieha v jednom z ázijských miest, v delte Perlovej rieky, pri hraniciach s Hong Kongom. Rozhodli sme sa zadať výrobu do Ázie, kde má rezbárstvo tradíciu viac ako 2000 rokov. Za kvalitu čínskych rezbárov ručíme. Všetky výrobky prechádza testovaním.

AK MI NEBUDÚ HODINKY SEDIEŤ, MÔŽEM JE VRÁTIŤ?

Áno, samozrejme. Ak zakúpite hodinky v našom e-shope, máte možnosť 14-dňovej lehoty na vrátenie hodiniek v prípade, že Vám nebudú sedieť.