PRÍBEH WOOWA

Originálny český dizajn, prírodný materiál a kvalitné spracovanie. Tri dôvody, prečo si zamilujete drevené doplnky od značky Woow. Idea založiť značku sa zrodila v roku 2013, popudom bola túžba vytvoriť niečo nové, neopozerané. Po pár mesiacoch návrhov uzreli svetlo sveta prvé hodinky s názvom Orloy, ktoré dodnes nájdete v našej ponuke. Od začiatku predaja naše hodinky putovali k spokojným zákazníkom po celom svete, od Austrálie, cez Áziu, Afriku, Európu, až po Severnej a Južnej Ameriky.

Drevo je už po stáročia využívané ako nenahraditeľný materiál v rôznych odvetviach ľudskej činnosti. My sme sa pre tento typ materiálu rozhodli, pretože drevo vnímame ako kus umeleckého diela. Každý strom má vlastnú históriu a tvár – textúru, na svete nenájdete dva rovnaké, presne tak to je aj s našimi výrobkami – každý kus hodiniek je originál a líši sa od ostatných. Originalitu hodiniek navyše umocníte možnosťou vlastného gravírovania, ktoré ponúkame ku každej objednávke úplne zadarmo.

UPOZORNĚNÍ: V době od 13.7. (od 00:00) - 19.7. 2019 nebudou z technických důvodů odesílány zásilky. Všechny přijaté objednávky v tomto termínu budou expedovány 22.7. 2019. Doručení proběhne mezi 25.-27.7.2019. Skryť